Come on over to the farm stand to practice your multiplication and addition. Multiply the amount of apples or eggs by their price, then add them together for your total.
نحن نستخدم ملفات تعريف الارتباط في تقديم مقترحات لبعض المحتويات، وقياس نسبة زوار الموقع، وتخصيص الإعلانات. باستخدامك لهذا الموقع فإنك تقر بموافقتك على و